Debman.pl

Internetowe porady

Czym wyróżnia się pedicure w ujęciu lekarskim?

Jeszcze do niedawna malowanie paznokci powodowało trochę kłopotów, albowiem lakier, który został użyty utrzymywał się nie dłużej aniżeli dwa, trzy dni a później odpryskiwał a w konsekwencji odpadał. Z tego względu dekorowanie paznokci trzeba było niezmiernie nieraz powtarzać. Dziś sytuacja jest trochę inna, a stało się tak poprzez dostępność na rynku kosmetycznym lakierożelów. Są to lakiery, którymi można malować również paznokcie naturalne, jak i sztuczne, jednakże różnią się od pospolitych, o wiele poprawniejszą trwałością.

Lakierożele są nadzwyczaj cenione wśród stylistek paznokci, a przede wszystkim mają nowoczesną i innowacyjną formułę, jaka na dłużej pozwala zachować ich blask oraz piękno – sprawdź też depilacja laserowa Kraków. Z tego też względu lakierożele jesteśmy w stanie określić, jako masę, która jednocześnie przypomina stereotypowy lakier do paznokci oraz żel oraz akryl. Malując paznokcie lakierożelami można nie wyłącznie spowodować, ze są one śliczne dłużej, jakkolwiek też malować je na homogeniczny kolor, tworzyć bez ustanku modny french, a również wykonywać barwne, urzekające wzorki na bazie podkładu.

Prócz tego lakierożele mają jeszcze jedną dodatkową zaletę. Jest nią fakt, że przed nałożeniem warstwy lakierożelu, płytki paznokciowej nie należy malować żadnymi preparatami, a również nie trzeba wykonywać procesu jej matowienia. Dzieje się tak, dlatego, że nowoczesna technika na bazie, jakiej powstały lakierożele nie niszczy w żaden sposób płytki paznokciowej. Prócz tego wystarczy jedynie nałożyć niezwykle cienką warstwę lakieru, a paznokcie wyglądają nadzwyczaj naturalnie a tym samym pięknie. Po procesie nałożenia lakierożelu nieodzowne jest jego utrwalenie przy pomocy lampy UV.

Profesjonalnie położony i utwardzony lakierożel może utrzymywać się na płytce paznokciowej od dwóch do trzech tygodni, a to powoduje, ze nie musimy ciągle przesiadywać w gabinecie kosmetycznym, jak to miało miejsce, kiedy stosowane były normalne lakiery do paznokci. Zaletom lakierożelów jest to, ze nie odpryskują one w trakcie wykonywania powszednich, domowych czynności. Za wadę jednak należy uznać to, że nie można usunąć ich prostym zmywaczem do paznokci, jednakowoż musi pozostać to dokonane w gabinecie kosmetycznym.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.