Debman.pl

Internetowe porady

Rzetelne ukierunkowanie odnośnie zleceń interesantów w kancelarii doktora nauk prawniczych Szymona Solarskiego

Profesjonalne podejście odnośnie zleceń interesantów w kancelarii doktora nauk prawniczych Szymona Solarskiego to zachęcająca wizytówka tego biura. Klienci mogą liczyć na kompleksową pomoc prawniczą oraz przedstawicielstwo w zakresie spraw: cywilnych, karnych, rodzinnych, administracyjnych, bądź z obszaru prawa pracy. Kancelaria adwokacka Zabrze oferuje usługi na równi odnośnie klientów indywidualnych, ale też wobec klientów biznesowych. Świadczenia oferowane są na terenie Śląska – przed dostępnymi sądami oraz różnymi instytucjami. Kiedy natomiast zleceniodawcy tego będą oczekiwać, to mogą również liczyć na pomoc na obszarze całej Polski.

Wiodącą specjalizacją wskazanego doktora nauk prawniczych są sprawy związane z darowiznami. Zleceniodawcy mogą zgłosić się w kwestiach takich jak: zawieranie umowy darowizny, zabezpieczanie interesów dwóch stron, czy reprezentowanie interesantów w przypadku kłótni powiązanych z odwołaniem darowizny zarówno ze strony darczyńcy, ale też przyjmującego darowiznę. Kancelaria doktora nauk prawniczych Szymona Solarskiego posiada również spore zaplecze praktyki w obrębie obsługi prawnej podmiotów korporacyjnych. Przeprowadzane są przykładowo sprawy w obrębie: due diligence, poradnictwa inwestycyjnego lub bieżącego poradnictwa prawnego w licznych branżach, w tym również w nowych technologiach. Adwokat Szymon Solarski stworzył otoczenie prawnicze dla wdrożenia na rynek prawny tematycznych aplikacji mobilnych.

Są one przydatne na przykład w świadczeniu usług prawniczych e mailowo bądź w tworzeniu mechanizmów prawnych działania sklepów internetowych. Adwokat Szymon Solarski specjalizuje się także w problematyce ochrony danych osobowych, czy w reprezentowaniu zleceniodawców przed Prezesem Urzędu Ochrony Danych Osobowych w Warszawie. W związku z tym, biznesmeni, jacy decydują się na współpracę ze wskazanym specjalistą mogą mieć pewność, że ich interesy będą stuprocentowo zabezpieczone pod względem prawniczym.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.