Debman.pl

Internetowe porady

Gadżety z nadrukiem sitodrukowym, doskonale nadające się do celów marketingowych

Gadżety z nadrukiem sitodrukowym, świetnie sprawdzające się w celach promocyjnych są wybraną z profili działalności drukarni Terraprinting. Najczęściej konsumenci zdecydowani są na to, by nadruki takie były robione na torbach. Nadruki robione na torbach za pomocą sitodruku są nie tylko designerskie, ale też trwałe. Wszystkie akcesoria dostępne są w korzystnych cenach. Co ważne, torby w czasie użytkowania będą odporne na działanie promieni UV a także na wodę. Realizowane są średnie i większe nakłady, przy wykorzystaniu karuzeli ręcznych a także półautomatycznych.

Cena wyznaczona jest na podstawie spersonalizowanych przesłanek i oddziałują na nią: nakład, liczba kolorów w projekcie, rozmiar nadruku oraz projekt graficzny. Chwilę po tym, jak zleceniodawca udzieli ekspertom z drukarni dokładnych informacji na temat zamówienia, dobiorą oni: najlepszą metodę wykonania, rodzaj farby a także podłoże. Propozycja usług firmy poza torbami obejmie też drukowanie naklejek metodą sitodruku. Naklejki sitodrukowe na podobnej zasadzie mogą być stosowane w celach marketingowych. Używa się ich przykładowo wręczając na różnych spotkaniach promocyjnych. W ramach świadczeń Terraprinting można zdecydować się również na specjalnie zaprojektowane naklejki wielkoformatowe. Są one wydrukowane na ploterach solwentowych. Wykorzystuje się je szczególnie do drukowania zdjęć oraz nadruków reklamowych. Dlatego technikę tę stosuje się dla zleceniodawców, którym będzie zależało na uzyskaniu wielobarwnych prac, jak na przykład folie na witryny w sklepach.

Wydrukowane naklejki mogą zostać docięte w każdym formacie. Końcowy nadruk można dodatkowo zabezpieczyć laminatem. Zaprezentowanej firmie można zaufać, bo Terraprinting to marka z Zielonej Góry oferująca wysokiej jakości nadruki na ubraniach i gadżetach marketingowych. Domeną firmy są: znakowanie koszulek, nadruki na kubkach oraz na torbach. Użycie sitodruku wpływa na to, że oferta jest atrakcyjna.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.