Debman.pl

Internetowe porady

Rzetelna szkoła językowa w Zabrzu

ACE to renomowana szkoła językowa w Zabrzu, w której na lekcje mogą uczęszczać jednocześnie dzieci, jak i dorośli. Kursy z języka angielskiego z jakimi można się zapoznać pod adresem https://ace.edu.pl/angielski-dla-dzieci są przygotowywane przez wykwalifikowanych lektorów oraz będą odpowiadały z góry przyjętym regułom.

Każdy, kto zdecyduje uczyć się w takiej szkole językowej na pewno może oczekiwać na pokonanie barier językowych. Wysokie efekty nauczania są wypadkową nie tylko merytorycznego przygotowania lektorów, ale również tego że na zajęciach można spodziewać się przyjemnej atmosfery. W efekcie, uczniowie z chęcią rozmawiają w języku angielskim i z sukcesem zdają egzaminy językowe. Aule zajęć są przestronne i nowocześnie wyposażone, co także pozwala lepiej się uczyć. Dla kursantów dostępne są pomoce naukowe takie jak tablice bądź FunFloor.

Doświadczona kadra stosuje pomysłowe rozwiązania, wobec czego nawet takie osoby, które mają pewne bariery językowe są w większym stopniu ukierunkowane na uczenie się. Każda osoba, której zależy na rozwinięciu własnych kompetencji językowych musi zgłaszać się w takie miejsce. Wszechstronny pakiet kursów zawiera chociażby kursy dla młodzieży, przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty, czy też do zdania egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym oraz rozszerzonym. W czasie zajęć stosowana jest immersja językowa, gwarantująca całkowite zanurzenie się w języku angielskim.

W ramach oferty kursów z języka angielskiego można zapisywać się na zajęcia indywidualne lub w grupie. Grupy językowe liczą do ośmiu osób, co jest korzystne dla uczestników. Za każdym razem grupa dopasowana jest pod względem wieku oraz posiadanej wiedzy. Sporą popularnością chwalą się też zajęcia dla studentów, jacy dzięki zajęciom z native speakerem mogą decydować się potem na staż albo stypendium poza granicami kraju, nie bojąc się braku znajomości języka na wyższym poziomie. Wszyscy kursanci z każdej grupy mają także możliwość otrzymania certyfikatów językowych.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.