Debman.pl

Internetowe porady

Projekt oraz wykonawstwo materiałów stalowych o różnorodnym wykorzystaniu

Zakład STAL – HURT zajmuje się projektowaniem oraz wykonawstwem materiałów ze stali o różnym wykorzystaniu. W bogato prezentującej się propozycji sprzedaży i usług umieszczone są: sita płaskie o najwyższej jakości wykonania. Marka działa w branży od 30 lat. Początkową specjalizacją STAL – HURT były konstrukcje stalowe dla budownictwa sakralnego a także dla zakładów przemysłowych. Firma ma na swoim koncie dużo prestiżowych realizacji.

Oś działania zakładu ukierunkowana jest również na: kopalnie podziemne, zakłady kopalni odkrywkowych, żwirownie, cementownie a także na budownictwo drogowe. Od 2006 roku STAL – HURT współdziała z wyłączną na świecie hutą SSAB w Szwecji, wytwarzającą stal określaną jako HARDOX. W 2008 roku STAL – HURT stała się pierwszym członkiem HARDOX WEARPARTS, odmieniając jednocześnie oś działania na markę zajmującą się sprzedawaniem i obrabianiem blach HARDOX. Znajdują one zastosowanie w wielu dziedzinach przemysłu: wydobywczym, drogowym, bądź recyklingowym. Blachy HARDOX mają imponujące dane techniczne, wobec czego traktowane są jako doskonałe w dziedzinie blach trudnościeralnych. Na witrynie internetowej firmy STAL – HURT można zaznajomić się ze szczegółowym profilem działania, świadczeniami oraz danymi do kontaktu, o ile ktoś jest zainteresowany współpracą.

Jeśli też kogoś interesuje, jakiego rodzaju materiały oraz narzędzia będą nadawały się do obróbki a także do spawania stali HARDOX, to tak samo będzie mieć sposobność na znalezienie wiadomości z takiego obszaru tematycznego. W ofercie firmy można znaleźć też: przesiewacze, części do maszyn rolniczych a także konstrukcje stalowe. O nich tak samo można dowiedzieć się, rozmawiając z specjalistami. Zagwarantowane jest to, że w obszarze obrabiania stali zaprezentowana marka nie ma sobie równych. Projekt i wykonawstwo materiałów ze stali o różnym zastosowaniu od 30 lat jest w tym zakładzie zrealizowane na najwyższym poziomie.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.