Debman.pl

Internetowe porady

Kucyki oraz warkocze – fryzura, która odmładza

Loki potrafią mieć wiele postaci. Na gładkich, nabłyszczonych włosach, z eleganckim przedziałkiem pośrodku będą wyglądały jak u hollywoodzkiej gwiazdy. Modne wielbicielki tego stylu, legendarne z ekranów kin, to np. Rita Hayworth lub też Marlena Dietrich, czyli ikony sexappealu. Jest to fryzura wymarzona na duże wyjścia i gale. W tym momencie robi furorę w trochę zmodernizowanej postaci, mniej geometrycznej. Nieruchoma, ustalona fryzura, gdzie nie ma szans poruszyć się nawet najmniejszy włosek, nie jest już trendy. Nadszedł czas na niedbałość i chociaż pozorny luz. Fale mają być jakby stworzone od niechcenia. W zakresie środków do stylizacji należałoby pamiętać, że skręty będą miały wyrazistą fakturę splotów w postaci osobnych pasm, jeśli w trakcie ich tworzenia zastosuje się odżywki rozplątujące włosy. Kształt ten naświetli też optycznie wyrazisty kolor, należy pamiętać w następstwie tego o tym, by zatroszczyć się o dobry odcień..

Nienagannie nadają się do tego kremy do stylizacji. Pierwszorzędny look nada niezbędnik jakiejkolwiek miłośniczki pociągająca, a mianowicie suszarka z dyfuzorem. Jej walorem jest osiągnięcie efektu wygniecionych fal na większej przestrzeni znacznie szybciej, aniżeli gdyby czyniłoby się to samo palcami. Silnie skręcone loki to tylko z pozoru fryzura dla wybranych, innymi słowy posiadaczek gęstych i długich włosów – przetestuj odmładzające fryzury dla 40 latki. Nie uzyskujemy jej również za pomocą rujnującej strukturę włosa metody naszych babek, jak trwała.

Chwilowo jest to rezultat nadzwyczaj prosty do osiągnięcia, a równocześnie potrafiący diametralnie odmienić stworzony przez nas image, czyniąc twarz ciekawiącą i przy tym w całości odmienioną.

Silnie skręcone, amorkowate loki umieją stworzyć wrażenie nieokiełznanej dzikości (w niektórych odsłonach Kate Moss) lub też niewinnej dziewczęcości (Charlize Theron). W tym drugim wypadku jest to tzw. wizerunek cherubina. By go zdobyć potrzebujemy stosunkowo niewielkiego kładu, a to znaczy pianki do skręcania loków, suszarki i grzebienia z długimi zębami. Po nałożeniu pianki na umyte włosy, wypada wczesać ją grzebieniem, a później podsuszyć włosy suszarką. W kolejnym kroku wypada podzielić włosy na cienkie pasma i nawinąć je na grube wałki. Zostawić do zupełnego wyschnięcia oraz gotowe, wystarczy jedynie rozplątać loki oraz na zakończenie lekko natapirować je rzadkim grzebieniem.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.