Debman.pl

Internetowe porady

Specjalistyczny gabinet urologiczny w Poznaniu

Specjalistyczny gabinet urologiczny w Poznaniu prowadzony jest przez Michała Jurasza. W ARCHEUS przyjęci są pacjenci ze schorzeniami takimi jak: łagodny rozrost gruczołu krokowego, urazy układu moczowego, urazy męskich narządów płciowych, zaburzenia czynnościowe dolnych dróg moczowych oraz nietrzymanie moczu. Wykonywana jest diagnostyka, a o ile to konieczne, pacjenci poddawani są wyspecjalizowanemu leczeniu, także chirurgicznemu. Katalog zabiegów, jakim można się poddać zaprezentowany jest na stronie placówki. Można dowiedzieć się, jak przebiega urologia, zobaczyć dane kontaktowe oraz zapisać się na pierwszą konsultację. Specjalista wykonuje pełen zakres leczenia schorzeń układu moczowego i męskich narządów płciowych.

Kompletna diagnoza rozszerzona jest każdorazowo o badanie USG. Zabiegi oraz operacje, jakie są robione w takim miejscu to: przezcewkowe resekcje guzów pęcherza moczowego, przezcewkowe resekcje prostaty przy użyciu lasera HOLEP, operacje wodniaków jądra i torbieli nasiennych, zabiegi laparoskopowe, ostrzykiwanie mięśniówki pęcherza moczowego z wykorzystaniem botoksu, małoinwazyjne zabiegi kamicy pęcherza moczowego oraz kamicy moczowodowej i nerkowej a także biopsja fuzyjna. Specjalista urologii ma doskonałe wykształcenie i stale kształci się w kierunku, jaki jest dla niego wiodącym.

Można w takim razie spodziewać się, że usługi lekarskie będzie realizować na najwyższym poziomie. Cechuje go też spersonalizowane nastawienie do wszystkich pacjentów. Przed podjęciem konkretnych kroków lekarskich zapoznaje się z historią choroby wybranej osoby. Całościowe nastawienie sprawia, że chorzy szybciej cieszą się zdrowiem lub łagodniej przechodzą symptomy choroby. W trakcie wieloletniej praktyki klinicznej rozwijał techniki operacyjne, tak samo laparoskopowe, jak i klasyczne. Przeszedł też szkolenie z obszaru USG w Niemieckim Towarzystwie Sonograficznym DEGUM. To specjalista, jakiemu można w 100% zaufać.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.