Debman.pl

Internetowe porady

Jakim sposobem ozdobić salę na wesele?

W ten szczególny dzień wszystko może wyglądać do perfekcji. Znaczącą rolę w dekorowaniu oraz organizowaniu koncepcji wystroju wnętrz odgrywają kwiaty. Ich ilość i typ uzależnione są od indywidualnych preferencji. Najczęściej na wesele zamawiane są kwiaty delikatne, w jasnych kolorach, podkreślające magię wieczoru. Poza tym są w stanie być ozdobione perełkami, kryształkami oraz świecami, tworząc większe kompozycje ozdobne – przykład na dekoracje sal weselnych. Polskie wesela to najczęściej dekorowanie przestrzeni za młodymi, siedzącymi u szczytu stołu. To z reguły połączenie dekoracji tekturowej oraz elementów florystycznych, w tej samej tematyce co reszta ozdób kwiatowych.

Udekorowanie kościoła to zwykle biały dywan, lampiony i bukiety na stojakach, dekoracje ławek. Czasami spotkać można też altanki i wstęgi. Kwiaty należy zamówić wcześniej, szczególnie jeśli nie jesteśmy zdecydowani jaki mają posiadać wygląd bukiety i pragniemy by florysta złożył propozycję. Powinny pojawić się na miejscu uroczystości w tym samym dniu, kiedy jest przeprowadzana. Im później, tym dłużej zachowają świeżość.

Przy organizowaniu wesela pierwsze co robimy, to zamawiamy na konkretny dzień salę weselną. Kiedyś wesela odbywały się głównie w remizach oraz restauracjach, dzisiaj coraz więcej pojawia się domów weselnych, czy też zajazdów specjalizujących się w weselach oraz innych potańcówkach okolicznościowych. Jeżeli wybierzemy zajazd, to jesteśmy w stanie zapewnić zakwaterowanie swoim gościom na miejscu, co jest niezmiernie wygodnym rozwiązaniem.

Zamawiając salę weselną należy podać szacunkową ilość gości, których się spodziewamy. Sale specjalizujące się w takich imprezach zapewniają też catering oraz obsługę kelnerską. Najlepiej wybierać sale klimatyzowane, które zagwarantują gościom solidne samopoczucie przez całą zabawę. Konieczne jest również przeanalizowanie bliskości kwater, jeśli sala nie ma przylegających domków bądź motelu. Po opłaceniu sali wolno zabrać się za przeanalizowanie propozycji menu, jakie w pewnych momentach wolno samodzielnie modyfikować.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.