Debman.pl

Internetowe porady

Zakres zestawów usług, jakie oferuje marka Fotobu.pl

Zakres pakietów usług, jakie oferuje marka Fotobu.pl jest wyjątkowo dokładnie dookreślony, atrakcyjny dla potencjalnych klientów oraz szczegółowo zaprezentowany na stronie www firmy. Od razu również podana jest cena, co pozwala klientom łatwiej podjąć decyzje na co się decydować. Relacja biznesowa z firmą też jest prosta. Wystarczy obeznać się z fotolustro cena, dopytać o wolny termin, w czasie kiedy planujemy naszą uroczystość, omówić kwestie szczegółowe z pracownikami kreatywnej firmy zajmującej się obsługą eventów a także… przyszykować się na doskonałą zabawę w otoczeniu najwyższej jakości, zabawnych akcesoriów.

Dla klientów udostępnione są zestawy: Max, Premium, Standard oraz Basic. W zestawie Max uwzględniono: rozstawienie fotobudki od początku imprezy do {północy|godziny 24:00), nieograniczoną ilość fotografii, śmieszne akcesoria, tło do wyboru, możliwość podpisywania zdjęć, animacje GIF, spersonalizowanie wydruków, pomoc pracowników w trakcie zabawy, utworzenie spersonalizowanej galerii online oraz otrzymanie DVD z fotografiami. Pakiet Premium obejmuje: 4 godziny intensywnej zabawy, nieograniczoną ilość fotografii, śmieszne akcesoria, tło do wyboru, funkcję podpisu, animacje GIF, personalizację wydruków, towarzystwo pracowników podczas zabaw, utworzenie prywatnej galerii internetowej oraz otrzymanie DVD ze zdjęciami.

Klienci zdecydowani na zestaw Standard mogą oczekiwać na trzy godziny zabawy, plus: nieograniczoną ilość zdjęć, wywołujące uśmiech akcesoria, tło do wyboru, funkcję podpisu, animacje GIF, spersonalizowanie wydruków, towarzystwo animatorów w trakcie zabawy, utworzenie prywatnej galerii internetowej oraz uzyskanie DVD z fotografiami dla gości uczestniczących w zabawach. Pakiet podstawowy zawiera: 2 godziny zabaw a także pozostałe opcje z pakietów bardziej rozbudowanych godzinowych. Abstrahując więc od tego, na jaki klient zdecyduje się pakiet, może spodziewać się idealnej zabawy oraz tego, że biesiadnicy będą pod wrażeniem. Różny jest tylko zakres czasowy wyznaczony na skorzystanie z fotobudki.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.