Debman.pl

Internetowe porady

Wyścigi bądź też symulatory – w co pograsz w sieci?

Na pewno w szeregu przypadków podróżowaliśmy komunikacją miejską, lecz właściwie rzadko zdarza nam się zastanawiać nad tym, czy trudno jest prowadzić na przykład autokar. Jak będziemy w stanie się przekonać, grając w grę rodzaju symulacja prowadzenia autokaru, że taka praca wcale nie jest taka łatwa. Tutaj niezwykle ogromne znaczenie odgrywa właściwa synchronizacja naszych ruchów, albowiem musimy z stosowną prędkością podjechać na przystanek autobusowy, zastopować się w określonym miejscu, a następnie otworzyć drzwi używając do tego konkretnych przycisków.

Nade wszystko najtrudniej jest pomieścić się w przedziale czasowym, jaki jest przewidziany na przejechanie od jednego przystanku do konkretnego. Im pokaźniejsze będzie nasze spóźnienie, tym gorszy uzyskamy wynik. Może się również zdarzyć, że pewną trudność sprawi nam zapamiętanie trasy, po jakiej nasza idealna linia będzie kursować. Niekiedy jesteśmy w stanie także zapomnieć zatrzymać się na jednym z przystanków bądź otworzyć wszystkie pary drzwi. Na pewno w takiej grze musimy wykazać się cierpliwością i przyjąć kilka nieudanych prób za pewnik. Kto z nas nie ubóstwia filmów, w jakich pierwsze skrzypce grają szybkie samochody. To smutne rzadko kiedy tak właściwie w powszedniej rzeczywistości posiadamy szansę rozwinąć perfekcyjną prędkość naszego samochodu. W dodatku, nawet gdyby to było realne, to jednakże nie każdy z nas jeździ Ferrari, w następstwie tego i tak takie marzenia spaliłyby na panewce – przetestuj więcej na domenie Gry edukacyjne. Na szczęście możemy zawsze pograć w gry komputerowe, w jakich można się wcielić w zawodowego rajdowca i brać udział w rozmaitych wyścigach po przeróżnych nawierzchniach oraz w przeróżnych miastach, czy ukształtowaniach terenu.

W dodatku będziemy mogli nie tylko ścigać się z innymi uczestnikami rajdu, jakkolwiek także z policją. Nie będą nas także obowiązywać żadne przepisy dotyczące etykiety, wobec tego będziemy mogli zagrać w takich grach, w których im więcej będzie kraks, tym poprawniej. Jakim sposobem zauważymy, jeżeli uda nam się uciec przed policją, zostaniemy za to wynagrodzeni w postaci akcesoryjnej gotówki czy też punktów. Nie jest bowiem wcale tak łatwo dokonać takiej sztuki, tym bardziej, iż policjanci mogą się ze sobą komunikować i urządzać obławę nadjeżdżając swoimi wozami z każdej praktycznie strony.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.