Debman.pl

Internetowe porady

Wszechstronne usługi odbierania oraz utylizowania odpadów medycznych

Firma EKORR świadczy kompleksowe usługi odbioru oraz niszczenia odpadów medycznych. Dodatkowo, zajmuje się dostarczaniem jednorazowych artykułów medycznych od renomowanych producentów dla zainteresowanych zleceniodawców. Są to w głównej mierze pojemniki oraz worki do segregacji odpadów medycznych. Można się w tym miejscu również zaopatrywać w: rękawice nitrylowe bądź rękawice z lateksu w różnych wymiarach a także kolorach. Na dodatek, w pojemniki na odpady medyczne można skorzystać również z kupna preparatów do dezynfekowania dłoni, powierzchni oraz narzędzi używanych do zabiegu.

W przypadku odpadów medycznych kompleksowa obsługa obejmie: zaopatrywanie w wyspecjalizowane opakowania do segregacji odpadów, odbiór odpadów medycznych, ich przetransportowanie oraz zutylizowanie w spalarni odpadów. Wszystko przebiega w zgodzie z bieżącymi przepisami prawa. Rzetelna realizacja świadczeń w zestawieniu z atrakcyjnymi cenami powodują, że wszyscy klienci są usatysfakcjonowani. Dlatego EKORR jest marką która wyróżnia się w dziedzinie gospodarki odpadami medycznymi. W obrębie podanej usługi zleceniodawcami są: zakłady opieki zdrowotnej, szpitale, gabinety stomatologiczne, przychodnie lekarskie, gabinety kosmetyczne, studia tatuażu, laboratoria, prywatne gabinety lekarskie, domy pomocy społecznej, apteki a także zakłady i hurtownie farmaceutyczne.

Proponowane świadczenia wykonane są bez przeszkód, w bezpiecznych okolicznościach oraz w zgodzie ze środowiskiem naturalnym. Do każdego typu odpadów medycznych przypisywane są kody, co usprawni realizowanie usług, gdyż klienci są lepiej zorientowani w tym, czego potrzebują. Jeżeli natomiast mają jakieś pytania, to mogą skorzystać ze wskazówek pracowników zatrudnionych w EKORR. Odbiory od klientów odbywają się w terminie, a to, co powiązane jest z ich przebiegiem pozostaje stosownie udokumentowane. Każda przewożona partia odpadów jest kontrolowana od momentu odbioru od klienta aż po dostarczanie odpadów do utylizacji.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.