Debman.pl

Internetowe porady

Tanie korepetycje w sieci – gdzie poszukiwać?

Korki pochodzą od słowa repetycje. W ich czasie nauczyciel, o obszernym doświadczeniu nadzorował próby młodych artystów, którzy poprzez całe ich trwanie powtarzali konkretny element utworu muzycznego. Utwory były szkolone do tego momentu, aż artysta był w stanie wykonać je bezbłędnie i niemalże bez zarzutu. Wedle jednej z łacińskich sentencji repetycja jest tropem do sukcesu w pogłębianiu własnej wiedzy.

Obecnie korepetycje mają nieco inne znaczenie, jednak w dalszym ciągu pierwowzór z nowym znaczeniem łączy chęć do nauki. W dzisiejszych czasach korepetycje to nic innego jak zajęcia mająca na celu utrwalenie lub powtórzenie rzeczowego materiału czy także pomoc w odrobieniu pracy domowej, uprzednio zadanej w szkole – to także dyktanda.pl. Mieszkamy w czasach, w jakich pracodawcy niezwykle zwracają uwagę na nasze kwalifikacje. Zatrudniają osoby w największym stopniu wykształcone, mające drogocenne umiejętności i doświadczenie.

Zadaniem korepetytora nie jest robienie zadań za ucznia i wyręczanie go w jego obowiązkach. Takie postępowanie nie ma najmniejszego sensu. Aby osiągnąć w czymś mistrzostwo czy choćby rozwinąć własne umiejętności ćwiczenie jest nieodzownym detalem w działaniu. Nauka nie przybędzie do nas na własną rękę. Czasami trzeba mocno się natrudzić, aby coś w naszej klarownej głowie zostało.

Wobec tego korepetytor w czasie udzielania lekcji staje się stworzonym przez nas mentorem oraz autorytetem naukowym. Pod warunkiem, że sam ma należyte wykształcenie oraz kwalifikacje. Nic nam po osobie, która nie będzie miała żadnego pojęcia o tym, o czym ma nas przyuczyć czy doszkolić. Poza tym, to, co będzie nam przekazywać może być całkowitą nieprawdą.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.