Debman.pl

Internetowe porady

Sztuczne rzęsy – jakie najlepiej kupić

Kwestia tego jakie sztuczne rzęsy kupić jest dość złożona i tak naprawdę wszystko zależy od Twoich preferencji. Modele dostępne w sklepach internetowych różnią się od siebie, dlatego należy wyselekcjonować kilka kategorii tych produktów, aby łatwiej Ci było dokonać wyboru. Zapraszamy do lektury.

Czy warto zamówić rzęsy kępki?

Bardzo popularne są rzęsy kępki, które ciągle zdobywają popularność, mimo i tak już dużej grupy fanów. To produkty, które służą do zagęszczania i przedłużania naturalnych rzęs. Po aplikacji od razu widzisz efekty, które są długotrwałe. Ty wyglądasz świetnie, a nowe sztuczne rzęsy są doskonałym wykończeniem make-up’u! Znaleźć można rzęsy kępki 3D, 4D, 5D i wiele więcej. Ich aplikacja nie jest trudna, ale wymaga posiadania specjalnego kleju – na szczęście jego cena jest niska, około 10 PLN, więc nie musisz sięgać głęboko do portfela.

Czym charakteryzują się rzęsy objętościowe?

Jeśli chcesz puszyste rzęsy, wybierz wersje objętościowe zapewniające nieskazitelny wygląd. Rzęsami objętościowymi często określa się rzęsy kępki, które mają za zadanie wywołać efekt puszystych włosków, który idealnie pasuje do makijaży na specjalne okazje. To jedwabne produkty, które są bardzo miłe w dotyku.

Jak wyglądają rzęsy na pasku?

Jesteś osobą, która lubi proste i szybkie rozwiązania, na dodatek dość praktyczne? Rzęsy na pasku to coś dla Ciebie! Dodatkowo, wersje te mają charakter wielokrotnego użytku, więc raz zakupiony egzemplarz się nie zmarnuje. W tym przypadku sztuczne rzęsy zostały osadzone na specjalnej linii, która sprawia, że nie musisz dodatkowo korzystać z eyelinera. Założenie rzęs na pasku zapewni Ci efekt wyjątkowego spojrzenia, o którym nie zapomni żaden mężczyzna. Często do ich aplikacji należy zaopatrzyć się w dodatkowy klej do rzęs, jednak tak jak wspomniano wyżej, to stosunkowo mały koszt.

Co to rzęsy magnetyczne?

Ostatnią kategorią sztucznych rzęs są modele magnetyczne, czyli takie, które (jak sama nazwa wskazuje) aplikuje się na magnes, bez pomocy kleju lub innych akcesoriów do makijażu. Proces założenia jest bardzo prosty i nie wymaga specjalistycznej wiedzy. To doskonałe rozwiązanie w przypadku makijażu na jeden wieczór. Zamawiając produkt otrzymujesz gotowe rzęski, które są od razu przystosowane do założenia.

Podsumowanie

Wybór należy do Ciebie. Zależnie od Twoich potrzeb możesz wybrać jedną spośród wielu kategorii sztucznych rzęs. Trudno jest coś polecić, ponieważ poszczególne produkty posiadają inną specyfikację i są przygotowane z myślą o innych celach. Przykładowo: rzęsy magnetyczne mają być łatwe w aplikacji, ale wersje typu kępki powinny dawać zniewalający efekt utrzymujący się nieco dłużej. Przeanalizuj sprawę i wybieraj!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.