Debman.pl

Internetowe porady

Szczegóły umowy podpisywanej z wypożyczalnią samochodów CarSprint

Zapisy umowy zawieranej z wypożyczalnią aut CarSprint są jasne od początku podpisania umowy, wobec czego kierowcy chętnie decydują się na współpracę właśnie z tą firmą. Kiedy natomiast jakiś kierowca ma pytania a propos oferty, to w każdej chwili może kontaktować się z osobami zatrudnionymi w firmie. Kwoty, jakie obowiązują w wynajem aut Tarnów odnoszą się do konkretnego modelu samochodu, zawierają pełne ubezpieczenie OC/AC/NW, a także nielimitowane kilometry. Klienci, którzy wynajmują samochody powyżej 16 dni mogą liczyć na indywidualny kosztorys. Wszystkie opłaty bazują na VAT 23%. Każda suma podana jest za 24 h wypożyczenia. Za usługę wypożyczenia można zapłacić gotówką w polskich złotówkach, amerykańskich dolarach, euro a także w angielskich funtach. Jest to szczególnie komfortowe dla klientów z zagranicy, którzy nie muszą martwić się posiadaniem gotówki, podczas gdy robią użytek ze świadczeń firmy i pojazd po przylocie do Polski jest dla nich podstawiony na lotnisko.

Kiedy jest taka potrzeba, to w cenie wynajmu otrzymuje się fotelik dla malucha gratis, z czego najczęściej robią użytek turyści. Wszystkie pojazdy wchodzące w skład floty CarSprint mają klimatyzację. Na stronie www wypożyczalni można zaznajomić się z udostępnionymi modelami aut, kosztami oraz ich dokładnym opisem. W rezultacie klienci mogą oczekiwać, że dostaną samochód dostosowany do ich wymagań.

Na stronie wypożyczalni podawane są również bieżące promocje dla klientów a także informacje kontaktowe. Można w takim razie natychmiastowo sprawdzić, co jest godne uwagi a także skontaktować się z pracownikami, żeby wypożyczyć samochód osobowy albo dostawczy. Na satysfakcję ze świadczenia oddziałują na dodatek elementy jakimi są: czyste auto, możliwość zakładania fotelików dla najmłodszych, minimum kwestii formalnych w czasie załatwiania wynajmu, użycie w autach praktycznej nawigacji GPS oraz przeprowadzany regularnie serwis dostępnych pojazdów.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.