Debman.pl

Internetowe porady

Szanowane biuro rachunkowości w mieście Katowice

Znakomita kancelaria biegłych rewidentów funkcjonująca na obszarze miasta Katowice założona przez Karolinę oraz Łukasza Bieleckich od zera obecnie jest liderem w swojej dziedzinie. Specjaliści świadczą świadczenia księgowe, podatkowe i poradnictwo od 2013 roku. Od tego również czasu uzyskali niemałe zaufanie wśród klientów. Karolina Bielecka jest licencjonowaną główną księgową. W kancelarii rozporządza działem księgowości. Łukasz Bielecki jest natomiast prezesem zarządu, zdobył wykształcenie jako doktor nauk społecznych i jest też biegłym rewidentem. Ma licencję Ministra Finansów na poprowadzenie akt rachunkowych. Łukasz Bielecki zarządza działem audytu i innych usług, jednocześnie nadzorując poczynania w dziale księgowości.

Omawiana kancelaria biegłych rewidentów zobligowana jest do zachowania kilkustopniowego systemu kontroli jakości. Księgowi przy wszystkich realizacjach postępują w zgodzie z zasadami KEZK IFAC. Obejmuje profesjonalne działania, zachowanie tajemnicy zawodowej, należytą staranność, branżowe umiejętności, bezstronność oraz sumienność. Usługi z zakresu księgowości za każdym razem wzorują się na doskonałych opcjach i na najwyższej jakości.

Nadzór i inne usługi dostosowane są do oczekiwań zleceniodawców, a także równocześnie do bieżących przepisów prawnych. W przypadku jakichś wątpliwości zainteresowany współpracą ma okazję uzupełnić formularz kontaktowy, znajdujący się pod domeną i bez wątpienia w krótkim czasie skontaktuje się z nim specjalista z kancelarii. Po wyznaczeniu szczegółów relacji można będzie zająć się współpracą. Oferta jest wszechstronna i obejmuje szeroką rozpiętość świadczeń audytorskich, księgowych i poradniczych. Skierowana jest na równi do większych spółek jakie można znaleźć na giełdzie, jak i do małych firm. Zdecydowani na współpracę mają możliwość decydować się chociażby na: poprowadzenie ksiąg rachunkowych, nadzór zewnętrzny projektów sfinansowanych ze środków UE, czy doradztwo w obrębie rachunkowości i podatków. Kompetentni eksperci wykonują również solidne ekspertyzy i sporządzają raporty ekonomiczno – finansowe.
Więcej na http://www.click2edu.pl/

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.