Debman.pl

Internetowe porady

Simsy w dalszym ciągu kultowe – dlaczego?

Wielbiciele popularnej gry strategiczno – symulacyjnej pewnie z niecierpliwością wyczekiwali na następną jej część. Trzecia część atrakcyjnej na całym globie generacji Simów jest pełna innowacyjnych możliwości, jakie zachwycą wszystkich graczy. Od tej pory bo grając w Simów możemy pomiędzy innymi poruszać się po całym mieście, wolno także tak kierować tworzone postacie, aby odwiedzały bibliotekę, siłownię czy księgarnie. Swobodne poruszanie się Simów jest niewątpliwie największą zaletą trzeciej części tej prawie już kultowej gry. Aktualnie grając w „The Sims 4” jesteśmy w stanie także nawiązywać różne znajomości, co wydaje się niesłychanie ciekawym rozwiązaniem. To jednak nie koniec nowości, które przygotowali dla nas producenci. „The Sims 4” to również gruntownie oryginalne aplikacje, dzięki którym jesteśmy w stanie tworzyć jeszcze dokładniejsze postacie – więcej na domenie internetowej heroes 3 download. Gra wzbogacona została albowiem w tak zwany kreator tworzenia postaci.

Jest to dość zajmujące oraz niezwykle rozbudowane narzędzie, to właśnie dzięki któremu gracze mogą dosyć szczegółowo definiować wygląd tworzonych przez siebie postaci. Od tej pory samodzielnie jesteśmy w stanie więc nazywać Simów, zmieniać ich rysy twarzy, zrobić rewelacyjny makijaż, a nawet… ubrać w olśniewającą kreację! Narzędzie to sprawiło, że gra staje się jeszcze bardziej wciągająca. Nie wierzysz? Przetestuj sam! Tworzenie Simów dla większości graczy jest fascynującym wyzwaniem, gdyż każdy chce, aby to jego kreacja była tym idealnym Simem. Prócz kreatora tworzenia postaci trzecia część „The Sims” została jeszcze wzbogacona w tak zwany kreator stylu. Jest on również odpowiednio rozbudowany, a oraz proponuje dużo możliwości.

To naturalnie dzięki tej aplikacji wolno bowiem samodzielnie dobierać i zmieniać dokładnie wszystko. Śmiało można wobec tego wybierać ukochane kolory, decydować o stylu mebli lub o wzorach podłogi. Zarówno dzięki dodatkom, jak oraz wszystkim po raz pierwszy pojawiającym się aplikacjom, trzecia część popularnej gry „The Sims” zyskuje na znaczeniu. Należałoby również zanotować, iż w tej edycji Simów pojawiają się też oryginalne opcje, jakie zostały zaczerpnięte z wcześniej wydanych akcesoriów (pomiędzy innymi do drugiej części gry).

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.