Debman.pl

Internetowe porady

Prawdziwa radość z picia kawy

Prawdziwa uciecha z picia kawy jest zagwarantowana, kiedy kupi się Ekspres Jura, a więc automatyczny ekspres ciśnieniowy. Szwajcarskie ekspresy, które można zakupić w sklepie Broda cechują się doskonałą jakością. Poszczególne modele opracowane są na bazie innowacyjnych technik, dzięki czemu jest okazja faktycznie poczuć, że posmak kawy znacząco różni się od takiej, jaka robiona jest w standardowych okolicznościach albo przy wykorzystaniu innego ekspresu. W modelach zaprezentowanych ekspresów wszystko zostało obmyślone dokładnie: łatwa obsługa wyświetlacza z tekstem, użycie pokrętła o zoptymalizowanej ergonomii, nieskomplikowany sposób obsługi całego ekspresu. Panel oprogramowania jest opracowany w oparciu o nowoczesne standardy, jakie wprost można traktować jako nowatorskie. Wystarczy wobec tego zaledwie kilka ruchów, aby móc chwalić się kawą tak {dobrą|smaczą|smakowitą jak z dłoni doświadczonego barmana parzącego kawę. Można przyrządzić aż 6 specjałów kawowych, świeżych, subtelnych oraz aromatycznych. Ziarna kawy zmielone są wręcz błyskawicznie, ze względu na wykorzystanie udoskonalonych kątów cięcia.

Espresso o wyśmienitym posmaku można otrzymać, z uwagi na użycie Procesu Ekstrakcji Pulsacyjnej. Niespotykana dotąd technika zoptymalizuje czas wydobywania tego co najlepsze, przetłaczając wrzącą wodę przez zmieloną kawę w szybkich sekwencjach. Dzięki temu, z kompletnej masy zmielonej kawy można uzyskać 100% posmaku i aromatu.

W ekspresach Jura używany jest także Inteligentny System Wody z automatycznym czujnikiem filtra. Filtr CLARIS chroni ekspres automatyczny przed osadem z kamienia a także wytrąca z wody substancje, jakie mogą wpłynąć źle na jej smak oraz zapach. Ze względu na to, że filtr działa zgodnie z zasadą przepływu grawitacji, w każdej sytuacji filtruje tylko tę ilość wody, jaka jest wymagana do zrobienia wybranej przez użytkownika sprzętu kawy. Czyszczenie unowocześnionego ekspresu jest tak samo łatwe jak robienie specjałów kawowych. Wystarczy wcisnąć odpowiedni guzik, by załączyć zintegrowane moduły do popłukania oraz czyszczenia.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.