Debman.pl

Internetowe porady

Jakie są wymogi przed skokiem spadochronowym?

AFF zawiera w sobie też dogłębne wyjaśnienia teoretyczne na temat samej techniki skoku, jednakowoż także dogłębne omówienie sygnałów, jakie są używane w powietrzu przez wszelkich skoczków. Wiadomym jest fakt, iż nie ma możliwości głosowego porozumiewania się w podniebnej przestrzeni, w związku z tym należy używać przenośnej komunikacji, kiedy chodzi o SkokiZielonaGora.PL – Skoki Spadochronowe Zielona Góra. Na kursie wolno się też dowiedzieć w jaki sposób postępować, kiedy pojawią się przypadki awaryjne. Wszystkie siedem skoków, ubezpieczenie OC, a też wypożyczenie osprzętu oraz spadochronu również obejmuje się w cenie kursu. Nie ma w nim pozycji skoki w tandemie.

By móc przystąpić do AFF wypada posiadać ukończone 16 lat, do 18 przydatna jest pisemna zgoda rodziców lub ewentualnie opiekunów. Zalecane są badania, a też istotne orzeczenie lotniczo – lekarskie, jakie to powinno pozostać wydane przez jeden z poświadczanych ośrodków leczniczych. By zdołać odbyć kurs niezbędnym jest oczywiście wniesienie opłaty oraz posiadanie znaczącego zabezpieczenia NNW na 5000 zł. W pewnych sytuacjach nasze hobby nie jest zbyt bezpieczne.

Kochamy takie niezwyczajowe zajęcia. Kochamy interesować się nowatorskimi rzeczami. Takie hobby nie jest dla wszystkich. Uprawiać je mogą jedynie ludzie odważnie i zdecydowani – zdecydowani na to, by ta pasja stała się sposobem na życie. Niezwykle w wielu przypadkach, aby realizować takie pasje wypada poświęcić cały swój wolny czas, lecz również i większość swoich oszczędności – albowiem takie oryginalne hobby nieraz kojarzy się z sumptami. I to sporymi. Nie każdego stać na takie koszty. Dosyć drogim sportem, który ma prawo stać się naszą przejrzystą pasją są skoki spadochronowe. Polegają one na tym, iż człowiek wznosi się na trafną wysokość – samolotem oraz w dobrym momencie wyskakuje z niego, szybuje w przestworzach, spada ku ziemi. Na plecach zamontowany posiada spadochron. W miarodajnej chwili musi go otworzyć. Taki spadochron powoduje, że zaczyna spadać się wolniej, pewniej. Unosimy się w atmosferze, wybitnie powoli zmierzamy ku ziemi. Żeby uprawiać taki sport trzeba być odważnym człowiekiem, wypada przełamać swój strach.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.