Debman.pl

Internetowe porady

Jak skutecznie rzucić palenie? E-papierosy wspomogą

Wiele ludzi zastanawia się jak efektywnie rzucić palenie. W środkach masowego przekazu i gazetach wolno odszukać setki jeżeli nie tysiące podpowiedzi jak pozbyć się tego okropnego, demolującego zdrowie i urodę i niszczącego kieszeń nałogu. Sporo osób twierdzi, iż to tylko sprawa silnej woli. Że wystarczy wyłącznie zmusić się, by nie palić. Inni twierdzą, iż zbawienna jest korzystna motywacja. Jeszcze inni, iż jeśli nie pomoże obfity wstrząs – np ., śmierć kogoś bliźniego z powodu nowotworu płuc wywołanego długoletnim paleniem, to już nic nie wspomoże.

Wszyscy po części mają trochę racji. Istotnie są tacy, jacy potrafią rzucić palenie z dania na dzień i tacy, jakich nawet strach nie zmusi do odłożenia papierosów – w owym czasie polecamy tanie epapierosy. Jest jednak wiele ludzi, jacy chcieliby rzucić palenie, ale nie mają tak silnej woli jak pojedyncze jednostki. Dla takich naturalnie osób stworzono ,,wspomagacze”, które pomagają rzucić palenie. Są to różnego typu tabletki, pastylki oraz spreje, które pomagają stopniowo ograniczać palenie. Do tego typu preparatów należą rozmaite pastylki czy plastry.

Jego zadaniem kolejne zmniejszanie głodu nikotynowego, aż do pełnego odłożenia ich. Tabletki cz drażetki pomagają zadowolić głód nikotynowy, karmiąc nasz organizm ludzki substancjami zastępczymi. Faktem jest albowiem, że organizm najzwyczajniej w świecie domaga się czegoś: jeżeli nie papierosa to chociaż czegoś w zamian: np. czegoś słodkiego. Skutkiem tego wiele osób rzucających palenie na początku nieco przybiera na wadze, bo ,,zagryzają” chęć zapalenia, czymś słodkim, niemniej jednak nie jest to pod żadnym pozorem konieczne. Można zainwestować właśnie w takie wspomagacze, które nie jedynie zmniejszą chęć zapalenia, lecz nie powodują tycia. Towary takie jak zawierają niewielką ilość nikotyny, to właśnie dzięki temu oszukuje się swój organizm. Po pewnym czasie zmniejsza się ilość dostarczanej w gumach czy drażetkach substancji i w rezultacie po pewnym czasie wolno już w pełni odstawić papierosy. Organizm ludzki już ich nie pożąda, a wszystko bazuje oczywiście na oszukaniu samego siebie.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.