Debman.pl

Internetowe porady

Inwestycja w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Lipowa

Inwestycja w zabudowie bliźniaczej w Dolinie Zimnika zrealizowana przez firmę Locus Home jest bardzo atrakcyjna, szczególnie dla rodzin z dziećmi. Inwestycja złożona jest z trzech domów w zabudowie bliźniaczej. Jest to osiem lokali mieszkalnych o powierzchni użytkowej wynoszącej od sześćdziesiąt pięć metrów kwadratowych do 93 m2. Wybrany z oferty lipowa dom na sprzedaż ulokowany jest w miejscu prezentującym się atrakcyjnie, lecz jednocześnie też dopasowanym pod względem rodzin z dziećmi.

Z tego powodu znajduje się tam wiele punktów usług. Dużym atutem dla osób doceniających naturę jest widok na Skrzyczne. Samo położenie zaprezentowanego osiedla zachęca też do aktywności na wolnym powietrzu. To miejsca idealne na spacery, nordic walking albo jeżdżenie na rowerze. Dolina Zimnika oddzielona jest od osiedla ledwie o 1,5 kilometra, a Szczyrk – o 8 kilometrów. Do Jeziora Żywieckiego dojazd wynosi 9 kilometrów. Dostępne budynki na tym osiedlu są energooszczędne, co gwarantuje chociażby niższe koszty ogrzewania w porze zimowej.

Domy wzniesione są w technice tradycyjnej murowanej, z tworzyw, zapewniających idealną izolację cieplną i akustyczną. Osiedle jest ogrodzone, co gwarantuje bezpieczeństwo mieszkańcom. W okolicy znajdują się wszystkie ważne punkty: sklepy, ośrodek zdrowia, apteka, galeria handlowa, szkoły, przedszkola oraz restauracje. Każdy z udostępnionych obiektów jest opisany na witrynie www. Można także zapoznać się z galerią zdjęć i cenami. Następnie, podczas gdy ktokolwiek podejmie decyzję, to kwestie szczegółowe ustali już z deweloperem. O wiele więcej osób troszczy się o to, aby zamieszkać w zdrowych okolicznościach, wobec czego nie jest czymś dziwnym, że inwestycja w Dolinie Zimnika spotyka się z tak dużym zainteresowaniem. Domy w dobrej cenie i w atrakcyjnych warunkach są warte zauważenia. Szczególnie dla tych osób, które chcą mieszkać dalej od centrum miasta oraz lubią Beskid Śląski. Z infrastrukturą w tej spokojnej okolicy nie ma problemu.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.