Debman.pl

Internetowe porady

Designerska oraz solidna ceramika włoska

Sprzedażą posiadającej spore walory estetyczne oraz solidnej ceramiki włoskiej zajmuje się sklep Sekret Elegancji. Efekt płytki, jaki można pozyskać to: podobne do marmuru, podobne do kamienia, płytki imitujące beton, gres imitujący drewno a także loftowe. Oznacza to, że abstrahując, czy ktokolwiek szuka czegokolwiek w trendzie w większym stopniu klasycznym lub może modernistycznym, znajdzie coś pod własne gusta. Kiedy zaś niekoniecznie jest się zdecydowanym, to na witrynie sklepu można zobaczyć wybrane projekty albo umówić na konsultację z doświadczonymi ekspedientami ze sklepu. Zapewnione natomiast jest to, że wybierając dowolne płytki drewnopodobne ich jakość wykonania będzie nie do podważenia.

Płytki przypominające marmur wliczają się do wyjątkowo popularnych. Marmur to materiał jaki kojarzy się z ekskluzywnością oraz niebanalnym stylem. Z tego względu warto wybrać tego typu płytki, kiedy podobne rezultaty chciałoby się uzyskać w konkretnych pomieszczeniach. W katalogu galerii włoskich płytek Sekret Elegancji można liczyć na spory wybór odmian płytek, w wielu opcjach wybarwienia oraz stylistycznych. Produkty przypominające naturalny kamień zalecane są głównie do wnętrz stylizowanych modernistycznie. Dostępne są również płytki ceramiczne przypominające beton, jakie rekomendowane są do pomieszczeń w klimacie industrialnym.

Minimalizm oraz prostota sprawiają, że płytki z takiej kategorii sprawdzą się również we wnętrzach minimalistycznych. Płytki betonopodobne przypominają wyglądem oraz konstrukcją betonową ścianę albo podłogę. Tego typu kafel modny jest już od kilku lat a także nic nie prognozuje, że miałoby to ulec zmianie. Do niebanalnych propozycji w katalogu wlicza się gres przypominujący drzewo. Kafelki z ceramiki tego typu dedykowane są do wykończenia posadzek zarówno w domach stylizowanych klasycznie, ale też nowocześnie. Bardzo przypominają one konstrukcję i wybarwienie drewna, a to klient decyduje jaki konkretnie rodzaj wyselekcjonować.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.