Debman.pl

Internetowe porady

Coś dla miłośników Aperolu – Ramazzotti Spritz

Aperol to trunek, który już od jakiegoś czasu wiedzie prym. Tym bardziej wśród przedstawicielek płci pięknej, o najlepszych preferencjach odnośnie smaku alkoholi. Warto w takim razie orientować się, że jest opcja dla miłośników Aperolu. To Ramazzotti Spritz. Na blogu Tragos Del Mundo można wyszukać kompletny sposób przygotowania. I przekonać się, że zrobienie nie jest skomplikowane. Tuż pod przepisem można znaleźć także przekierowania do następnych trunków, o zbliżonych walorach posmakowych.

Dlatego warto zaglądać pod adres https://www.tragosdelmundo.cl/ramazzotti-trago/ oraz nabrać przekonania, że istnieje coś równie pysznego jak modny Aperol. Ramazzotti to wino musujące o oryginalnym smaku a także kojącym zapachu. Jest to trunek lekki, dlatego będzie smakować zwłaszcza w upalne wakacje. Wyjątkowa receptura bazuje na smaku róży chińskiej i kwiatu pomarańczy. Jest to naprawdę nietuzinkowe zestawienie smaków. Napój taki perfekcyjnie zastąpi Aperol. Fani słodkich i musujących napojów nie będą zawiedzeni, kiedy zasmakują Ramazzotti Spritz. Do zrobienia niezbędne są: Ramazzotti, woda gazowana, hibiskus oraz spora ilość lodu.

Wykonanie nie jest trudne i nie zabiera sporo czasu. Do dużej szklanki dodaje się lodu. W następnej kolejności jedną trzecią szklanki należy uzupełnić różową przystawką Ramazzotti. Do kieliszka dolewa się preferowane wino musujące. Na końcu, całość dekoruje się paroma liściami mięty. Otrzymany smak jest wyjątkowo rześki. Wielbiciele niezbyt mocnych drinków polubią taką propozycję. Szczególnie przedstawicielki płci pięknej, dla których liczy się to, by posmakować czegoś lekkiego, a zarazem odżywczego. Nie da się ukryć, że Ramazzotti Spritz to idealna alternatywa na wieczór w towarzystwie koleżanek albo na spotkanie towarzyskie w gorący wieczór. Pewne jest, że o ile ktokolwiek raz posmakuje tego napoju, to na zawsze wpisze się do menu jego preferowanych koktajli alkoholowych.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.